O NAS

 

O NAS

CARSLAB to zespół osób kochających piękno samochodów. Pedantyczne podejście prowadzi do perfekcji, a o to nam chodzi. Korzystamy tylko z najwyższej jakości produktów, co potwierdzają autoryzacje i certyfikaty światowych producentów. Dokładamy wszelkich starań, by samochody wychodzące spod naszych rąk znów wywoływały uczucia jak te, które towarzyszą nam wszystkim w dniu odbioru z salonu.

Oprócz kosmetyki zajmujemy się też stylizacją aut pod Wasze indywidualne wymagania. Nasi specjaliści zadbają o każdy centymetr Twojego samochodu, bo wiemy, że to Twoja wizytówka. Decydując się na detailing w poznańskim CARSLAB, wybieracie najwyższą jakość.


ZADOWOLENIE I ZAUFANIE

Dla nas liczy się pełna satysfakcja i zadowolenie zleceniodawcy, co potwierdza szeroka grupa stałych klientów oraz cała gama samochodów pod naszą stałą opieką. Zajrzyj w referencje, które potwierdzą nasze słowa. Doskonale wiemy, jakie podjąć działania, aby oferowana przez nas kosmetyka samochodowa cechowała się najwyższą jakością.

W naszym poznańskim salonie zobaczycie, co to znaczy car Detailing oraz car wrapping i jak dobrze może być on przeprowadzony, kiedy zajmują się tym profesjonaliści. U nas polerowanie auta to dopiero początek. Wiedząc, ilu klientów nam zaufało, dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć najwyższą jakość usług, nawet jeśli chodzi o wyciąganie wgnieceń. Poradzimy sobie z każdym zadaniem.

PODEJŚCIE

Twoim samochodem zajmą się pasjonaci. Osoby, którym praca przy samochodach sprawia przyjemność i wkładają w nią całe serce. Tylko takie podejście prowadzi do Twojego zadowolenia. Czyszczenie, odnawianie oraz oklejanie samochodów pozwala nam realizować naszą pasję do motoryzacji, gdyż każde auto, które dzięki nam wygląda jak nowe to ogromny powód do satysfakcji.

Głęboko wierzymy, że auto Detailing oraz wrapping może być podniesiony do rangi sztuki i tym właśnie zajmujemy się w naszym poznańskim salonie.


DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół bez przerwy podnosi swoje kwalifikacje. Stawiamy na rozwój, co potwierdzają liczne certyfikaty. Dzięki nim klienci wiedzą, że mają do czynienia z fachowcami – niezależnie od tego, czy w grę wchodzi polerowanie lakieru, czy kompleksowe czynności mające na celu doprowadzić wygląd auta do nadzwyczajnego stanu. W naszej pracy zależy nam na stworzeniu prawdziwego auto spa w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzać nawet najtrudniejsze czynności jak np. usuwanie wgnieceń lub lakierowanie spot.